Ieva Juzeliūnaitė
administracija@abviti.lt
Tel. +370 68739005

Viena pagrindinių UAB „Firma VITI“ veiklos krypčių yra nekilnojamo turto projektų vystymas ir valdymas. Vystydami naują projektą visuomet sau keliame tikslą išsiskirti unikaliomis idėjomis, moderniais miestus puošiančiais pastatais.

Šiuo metu UBF „Firma VITI“ nuomos ir nuosavybės teise valdomuose žemės sklypuose rengia specialiuosius bei detaliuosius planus ir yra atvira bet kokiems investitorių bei potencialių klientų pasiūlymams.Ukmergės g. 250 Vilniuje planuojama pastatyti aukštybinį pastatą, kuriame bus prekybinės, paslaugų ir administracinės patalpos.

Ateities planai

Šiaurės pr. 44 Kaune ruošiamas detalusis planas ir planuojamas statyti prekybos centras.

Ateities planai
Rengiamas teritorijos Raišių kaime (šalia Pilaitės) Vilniaus rajone detalusis planas, kuriame yra numatomos gyvenamųjų namų statybos. Tai turėtų būti labai patrauklus gyvenamųjų namų kvartalas, kuris randasi miškingoje Vilniaus rajono vietoje ir tuo pačiu šalia yra urbanizuota miesto teritorija (Pilaitė, Karoliniškės). Be to greta yra planuojama gatvė iš Pilaitės į Vilniaus miesto Vakarinį aplinkkelį.

Ateities planai
Matyt pirmasis dangoraižis Vilniuje – Spaudos rūmai, Laisvės prospekte. Nenuostabu, kad ir dabartinis Vilniaus miesto bendrasis planas leidžia šioje teritorijoje vystyti aukštybinių pastatų statybą.

Tai strategiškai labai patogi vieta bet kokiam užstatymui. Čia gali būti patogu gyventi, dirbti, apsipirkti, gauti paslaugas bei turiningai praleisti laisvalaikį.

Perspektyvoje mes numatome šioje vietoje patrauklų dangoraižių kvartalą.

Rubikių ežero (Anykščių raj.) pašonėje baigiasi legendinio "siauruko" maršrutas iš Panevėžio per Anykščius i Rubikių miestelį.
Traukinuko galutinė stotelė yra mūsų valdomo 3 ha sklypo teritorijoje.
Tai labai perspektyvi vieta rekreaciniam užstatymui.Geresnė vieta sandėliui vargu ar galima, nei Geologu g. Vilniuje.
Aerouostas šalia, geležinkelio atšaka ribojasi su planuojamo sandėlio pastatu.
Jeigu Jus planuojate turėti apie 5000 kv.m. sandėlį, verta pagalvoti apie bendradarbiavimą.

Gera vieta ekonominės klasės biuro pastatui šalia naujo prekybos centro „BAUHOF“ , Šilutės pl., Klaipėdoje

Ateities planai

Akcinė bendrovė firma „VITI“, Ukmergės g. 250, Vilnius LT-06120, tel. (8 5) 2304060, faks. (8 5) 2301495, viti@takas.lt, http://www.abviti.lt