Dmitrijus Polubenko
Technikos tarnybos vadovas
El.p. didmena@abviti.lt
Tel. +370 682 13966

    Įvykdžius Akcinės bendrovės-firmos „Viti“ restruktūrizaciją, buvo uždarytas mažmeninės prekybos centras „Statybų Alėja“ ir įkurtas prekybos skyrius, kurio darbuotojai organizuoja ir plėtoja mažmeninę ir didmeninę prekybą.
    Prekybos vieta perkelta į bendrovės patalpas adresu Geologų g. 6, Vilnius. Prekiaujame patraukliomis kainomis aukštos kokybės medžiagomis būsto remontui, apdailai, vonios kambario įrangai, prekėmis būsto interjerui, jo apšvietimui, buičiai ir poilsiui. Pirkėjai ten ras platų pasirinkimą populiarių santechninės įrangos prekių, vonios baldų, dušo kabinų, apdailos plytelių, stiklo blokelių, statybinių mišinių, galės įsigyti tapetų, atitinkančių kiekvieno skonį ir poreikį, kamštinių ir kiliminių dangų . Turime platų pasirinkimą kokybiškų lauko ir sodo baldų, sodo reikmenų, šviestuvų laukui ir vidaus patalpoms, kokybiškų elektrinių įrankių statybininkams, elektros srovės generatorių ir daug kitų populiarių prekių.
    Prekės importuotos iš Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Ispanijos, Čekijos, Slovakijos, Danijos, Belgijos.

Akcinė bendrovė firma „VITI“, Ukmergės g. 250, Vilnius LT-06120, tel. (8 5) 2304060, faks. (8 5) 2301495, viti@takas.lt, http://www.abviti.lt